Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Poker klub Rumburk pomůže zaplaveným Petrovicím

V minulých dnech postihly území Moravy a Slezska rozsáhlé povodně, při kterých bylo postiženo několik obcí. V rámci solidárnosti se rozhodlo vedení Poker klubu Rumburk, o.s. uspořádat dobročinný pokerový turnaj.

„Klub garantuje tři tisíce korun do prizepoolu, aby byli motivováni samotní hráči, a věříme, že spousta našich členů tímto způsobem Petrovicím pomůže,“ prozradil předseda klubu Tomáš Flesar. Hrát se bude turnaj se vstupem zdarma s možným dokupem žetonů do první pauzy. Vybraný prizepool, jak se v pokerové terminologii říká celkovému banku připravenému na výhry, se rozdělí na 50 procent pro nejlepší účastníky a zbylých 50 procent vybraného obnosu pak poputuje na účet Obecního úřadu Petrovice u Karviné. „Vybrané peníze použijeme na spolufinancování nákupu čerpadel, které budeme potřebovat,“ řekl starosta postižených Petrovic Petr Trojek a dodal: „Jsme velice rádi, že se o nás zajímají i z dalekého severu Čech, a já osobně, kdybych poker uměl, přijel bych si tuto hru do Rumburku zahrát. Věřím ale, že i tak se zúčastní hodně těchto nadšenců, kterým již předem děkuji za projevenou solidárnost.“

Zveme tedy všechny pokerové hráče z okolí, kteří chtějí přispět na dobrou věc, zahrát si poker a ještě i něco vyhrát, ať přijdou v pondělí 14. června do místního pokerového klubu podpořit tento zajímavý solidární projekt, který alespoň trochu pomůže malé obci ve Slezku.

Více informací o chystaném turnaji naleznete i na internetových stránkách klubu www.poker-rumburk.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail