Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Den proti obezitě

Každý, kdo přišel v sobotu do penzionu Oáza s úmyslem nastartovat svoji dietu, byl nadšen. Zábavný večer z hudbou a nabídkou jídel pro zahájení diety měl velký úspěch. Gulášek, topinky, bůček, domácí větrníky velké jak dezertní talíř a jiné dobroty nastartovaly tak dietu dalších dnů. Nebylo jediného volného místečka, ani nezbyl jediný super zákusek. Lidem se dělaly boule za ušima a pokyvovali hlavou, takové dorty ještě nejedli, a navíc byly zdarma. Jednalo se o pozornost penzionu Oáza k zahájení diety. Pan Veselý hrál vesele a vůbec mu nevadilo, že se k němu přidal i jeden z hostů, který bavil ostatní jak svým zpěvem, tak hlavně svým super vystoupením. Možnost zpěvu na mikrofon měli i ostatní hosté. Dobrá nálada se stupňovala až do ranních hodin.

Jednalo se, vlastně jako vždy, o recesi, která opět vznikla v penzionu Oáza ve Starých Křečanech pro zábavu a radost všech. Byla věnována Evropskému dni proti obezitě, který byl vyhlášen na 21. května.

Penzion Oáza ve Starých Křečanech dále připravuje akci Stop krizi v pátek 25. června. Od 20.00 hodin hraje pan Procházka – ROXEL BAND.

Dana Neidhardtová

Tisk Tisk | E-mail E-mail