Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pohár pro vítěze turnaje starých gard poprvé opouští Rumburk

V sobotu 26. června se na městském stadionu v Rumburku konal 4. ročník vzpomínkového turnaje starých gard, Pohár M. Hubeného a M. Jirouta. Z loňska obhajoval prvenství tým staré gardy FK Rumburk, letos však neuspěl.

1. FK Baumit Jablonec nad Nisou

2. FC Slovan Liberec

3. Garda Varnsdorf

4. FK Rumburk

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Pavel Rys (FK Rumburk) a nejlepším brankářem Miroslav Pašta (FC Slovan Liberec), nejlepším střelcem byl Heřman Kubín (FK Baumit Jablonec n/N), nejstarším hráčem Karel Urbánek (FK Baumit Jablonec – 63 let) a cenu Fair play získal Jiří Stehlík (Garda Varnsdorf).

Ve vloženém utkání, které se nezapočítávalo do výsledků turnaje a které bylo spíše propagací fotbalu, změřil síly celek Comtel-team Rumburk se starou gardou Slovanu Jiřetín pod Jedlovou. Comtel-team slavně zvítězil těsně 3:2.

Poděkování patří všem, kdo se podíleli na zajištění turnaje materiálně nebo finančně.

Pěkné slunečné počasí, známá jména v sestavách a v neposlední řadě i líbivá hra v jejich podání přilákaly do hlediště poměrně slušný počet diváků, kteří si mohli také prohlédnout výstavu historických fotografií rumburských fotbalistů, která byla součástí turnaje. Na samý závěr pak při společenském večeru zahrálo a zazpívalo k tanci i poslechu Duo Adamis.

 

FK Rumburk – FK Baumit Jablonec nad Nisou

2:3 (0:0)

Branky: Rys, Devátý – Fedák, Kubín, Vejprava

 

Garda Varnsdorf – FC Slovan Liberec

2:7 (0:6)

Branky: Hovorka, Šťastný – Abraham 2, Berežný, Hauer, Trojan, Lexa, Forman

 

FK Baumit Jablonec nad Nisou – FC Slovan Liberec

2:0 (1:0)

Branky: Urbánek, Kubín

Tisk Tisk | E-mail E-mail