Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Magickým tancem k radosti ze života

Akreditovaná lektorka tance 5 rytmů Raduca Vojáčková bude v krásnolipském Hotelu Beseda učit lidi tančit v souladu s jejich duší.

S hudbou různých rytmů jemně povede své žáky od pomalého k intenzivnějšímu pohybu a zpět do klidu a tancem uvolní hluboko skryté bolesti, zábrany a stereotypy vynořující se z jejich nevědomí, aby se změnily v porozumění, soucítění, klid a radost.

Tanec v 5 rytmech (5 Rhythms®) je celostní strukturované učení, které vytvořila v 70. letech 20. století Američanka Gabrielle Roth. Individuální přirozený spontánní pohybový projev uvolňuje tělo a duši. Je založený na improvizovaném pohybu, kde lze každý rytmus chápat jako symbol určité energie – např. staccato je symbolem mužské energie, vášně, síly, hněvu a jasnosti, otevřenosti a komunikace atd. Protože toto učení chápe člověka psychosomaticky, je tanec v 5 rytmech cestou hledání své celistvosti, při níž právě pohyb těla působí na všechny úrovně, kromě fyzické také na emocionální, mentální či spirituální.

Raduca Vojáčková nabízí v sobotu 23. září téměř tříhodinový kurz tohoto tance pro všechny, kteří si chtějí odpočinout, strávit příjemný večer v příjemné společnosti a vyzkoušet něco nového. Pro ty, kteří chtějí do umění tohoto tance proniknout hlouběji, je určena nedělní dílna, která bude otevřena od 10.00 až do 17.00 hodin večer.

Zájemci o tento mimořádný kurz si však musí místa rezervovat předem. Bližší informace o kurzech, rezervaci a platbách poskytne Mariana Krásnolipská, tel. 775 067 515, nebo e-mail: xosvaldo@centrum.cz. ¨

Hotel Beseda Krásná Lípa

sobota 23.10. od 17.00 do 19.30 hod.

neděle 24.10. od 10.00 do 17.00 hod.

Tisk Tisk | E-mail E-mail