Výborně rozjetý celek Vilémova přibrzdil Meteor Praha

Tištěné noviny 18/2010 | 7. 10. 2010 | Nezařazené

Na vilémovském trávníku se v sobotu 25. září potkaly celky Vilémova a pražského Meteoru. Domácí se celý týden potýkali s nemocemi a zraněními, a tak do zahajovací sestavy nastoupili bez svých opor Kříže, Nagye a Kubeše. Lavička sice byla po delší době dobře obsazena, ale jen díky návratu Jirky Zaspala z Kanady, Míry Kesslera a zraněného Jakuba Čudy.

První půle byla ze strany domácích velice špatná, hosté působili sebevědomým dojmem a nepustili přes své vysoké zadáky domácí prakticky k žádné gólové šanci. Vyhrávali téměř všechny souboje a přehrávali Vilémováky po všech stránkách. K tomu přidali dva pěkné góly a další visel na vlásku. Naštěstí pro domácí neskončila třetí superšance v jejich síti.

Do druhé půle však nastoupili domácí po hromobití v kabinách jako vyměnění a i díky silné divácké podpoře fantasticky zabrali, a po sedmi minutách srovnali na 2:2. A k tomu ještě Kopřiva měl dokonce na noze tři body!

Zápas tedy skončil tak trochu nečekanou plichtou, protože domácí byli v utkání, vzhledem k postavení obou celků v tabulce, mírným favoritem. Opět se potvrdilo, že domácí hrají lépe s mužstvy ze špičky tabulky, než proti těm, která jsou pod nimi, kdy všichni věří, že body musí zákonitě zůstat doma. Meteor Praha však má výborné mužstvo a Pražáci se předvedli skutečně ve velmi dobrém světle, i když nezachytili drtivý nápor domácích v první dvacetiminutovce druhé půle. Nakonec byla obě mužstva spokojena s bodem, stejně jako diváci, kterých se ovšem díky deštivému počasí nesešlo tolik, kolik je ve Vilémově za pěkného počasí zvykem.

Sestava Vilémova: Loos – Kopřiva, Šmalcl, Svoboda (20. Kubeš), Nagy L. (ŽK), Buryánek (ŽK), Havel (46. Winzig), Očipka.

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2010/10/07/vyborne-rozjety-celek-vilemova-pribrzdil-meteor-praha/