Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Toxique v Krásné Lípě

Ojedinělou možnost vidět něco dřív než zbytek republiky měli diváci, kteří přišli 7. října do krásnolipského kina na koncert skupiny Toxique, která zde odehrála jakousi veřejnou zkoušku nového programu, který měl premiéru až o dva dny později v Praze.

Osou představení jsou písně z nové desky Outlet people, změnu zaznamenalo i image skupiny, která se z kanapíčka a županu přesunula do kulis a obleků futurističtějších. Zpěvačka Klára Vytisková zkrátila vlasy a za koncert se stačila převléknout hned čtyřikrát. Krom toho zpívala standardně dobře a polohy jejího zpěvu se pohybovaly od dětského žvatlání až po exaltovaný křik.

Koncertu samotnému chyběla plná jevištní prezentace, neboť v době jeho konání nebyly všechny ty serepetičky ještě k dispozici.

Ačkoli účinkující hráli a zpívali v tom nejlepším slova smyslu profesionálně, chvílemi jsem měl pocit, že nejedou na plný plyn. Přisuzuju to ale shora zmíněné skutečnosti, že se jednalo o předpremiéru, kdy si ještě všechno tak úplně nesedlo. Přesto bylo skvělé, že se Toxique objevili u nás na severu, protože další koncert, který se bude konat poblíž, se odehraje 2. prosince v paláci Akropolis v Práglu.

bar1

Zpěvačka Klára Vytisková. Foto: md

Tisk Tisk | E-mail E-mail