Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Divadelní soubor Domu kultury Rumburk zve na derniéru aneb Blboun se loučí

Vážení přátelé Thálie a příznivci divadelního souboru Domu kultury Rumburk. Zveme vás co nejsrdečněji na rumburskou derniéru divadelní komedie G. Feydona Blboun – La dindon.

Od premiéry na jaře tohoto roku jsme všechna představení odehráli před vyprodaným hledištěm. Komedie se dle ohlasu diváků líbila. Naší jedinou snahou a přáním je pobavit vás a strávit s vámi vždy příjemný večer. Moc si vážíme vaší přízně a rádi bychom si ji udrželi i nadále. Proto vy, kteří jste neměli ještě možnost zhlédnout tuto komedii, nebo vy, kteří byste rádi přišli ještě jednou (což se stává často), nezapomeňte zavítat do Domu kultury Střelnice Rumburk v úterý 23. listopadu v 19.00 hodin.

V pondělí 15. listopadu v 19.00 hodin zahajujeme divadelní sezónu v Městském divadle Varnsdorf, které je po rekonstrukci. Tohoto pozvání si vážíme.

Myslíme na vás, a proto pro příští rok, kdy náš soubor oslaví 15 let svého trvání, připravujeme nový titul. Doufáme, že vás zaujmeme a strávíme spolu opět hezké chvíle.

Nezapomínáme ani na nejmenšího diváka a v sobotu 20. listopadu v 10.00 hodin reprízujeme pohádku Královnin prsten, a dále jsme připravili veselou a výpravnou pohádku Josefa Smutného Kouzelný koberec. Premiéra se uskutečnila 30. října v DK. Vy, kteří jste se do zcela vyprodaného divadla nedostali a museli odejít s nepořízenou, máte možnost si včas zamluvit místa na neděli 28. listopadu v 10.00 hodin. Co nejsrdečněji zveme malé i velké a těšíme se na vás.

Vaši rumburští divadelníci

Tisk Tisk | E-mail E-mail