Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pohár starosty Rumburku opět vyhrál Slovan Liberec

Volného dne o státním svátku 28. října využily FK Rumburk a Fotbalová akademie Šluknovského výběžku, aby společně uspořádaly již 21. ročník fotbalového turnaje žáků o Pohár starosty města Rumburk, hraného současně jako Memoriál Martina Moravce.

Původní červencový termín byl pro nepřízeň počasí zrušen, což také následně negativně ovlivnilo startovní listinu, neboť v novém termínu se turnaje zúčastnila pouze čtyři družstva. Poprvé v historii se nezúčastnil celek FK Rumburk, protože ten, jak známo, hráče žákovské kategorie nemá. Zastoupilo jej družstvo FAŠV, které nakonec obsadilo třetí příčku. Předloňské vítězství si zopakovali mladí hráči FC Slovan Liberec a svým celkově třetím prvenstvím jsou rekordmany turnaje. Navíc získali i cenu pro nejlepšího hráče.

Konečné pořadí: 1. FC Slovan Liberec, 2. TJ Slovan Hrádek n. N., 3. FAŠV, 4. FK Baumit Jablonec n/N. Nejlepší jednotlivci: hráč – Michal Janďura (Liberec), brankář – Michal Laluch (Hrádek n/N), střelec – Pavel Hoke (FAŠV). Pořadatelé děkují všem, kdo se zasloužili o hladký průběh turnaje, a zejména městu Rumburk za podporu formou grantu a firmě TAF-sport, která věnovala ceny pro účastníky.

Tisk Tisk | E-mail E-mail