Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Akce lékarnička

Zajisté jste už všichni splnili povinnost a vyměnili autolékárničku za nový model 2011. A možná, ještě než přijde nařízení vyměnit ji za nějaký novější model, řešíte, kam s tou starou a ještě starší (ač mohou být jako nové). Rumburské noviny, Sbor dobrovolných hasičů Rumburk a Velký Šenov přicházejí s novou myšlenkou – staré a novým předpisům nevyhovující lékárničky shromáždit a věnovat je studentkám Střední zdravotnické školy, které je budou moci využít při svém výcviku.
Možná vás napadá, stejně jako napadlo nás, že by bylo možné využít je například také v psím útulku, ale bohužel, i psi musejí být ošetřeni kvalitním zdravotnickým materiálem, u něhož neprošla záruční doba.
Máte-li zájem podílet se na této akci, můžete využít denně sběrné místo v hasičské zbrojnici v Rumburku na Dobrovského náměstí 1301/5, tel. 412 332 245, anebo, jestli to máte do Rumburku daleko, můžete starou lékárničku odevzdat poslední sobotu (29. 1.) v lednu (a potom podle dohody) v hasičské zbrojnici ve Velkém Šenově.

Tisk Tisk | E-mail E-mail