Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kynologové ze ZKO Natura Krásná Lípa zakončili úspěšně rok 2010

psi2 Členové kynologické organizace Natura Krásná Lípa vyhodnotili na výroční schůzi (11. 12.) svoji činnost od 13. května minulého roku.

Velký úspěch zaznamenala mládežnice Bára Karbusická z Vlčí Hory, která se zúčastnila Tábora talentované mládeže ve Starém Plzenci. Jako vodič psů uspěla na výstavách, kde s jedním psem NO dostala známku velmi nadějný, s fenou NO Fany Da-Kr ve třídě dospívajících v Kolíně známku velmi dobrá a na další výstavě v Jiřetíně pod Jedlovou ve třídě pracovní již známku výborná. S další fenou NO Pera Naspo absolvovala výstavu v Rokycanech a ve třídě pracovní dostala ohodnocení velmi dobrá.

Může se však pochlubit i dalšími úspěchy, s fenou NO Goldie Da-Kr zvládla v Hrádku nad Nisou zkoušku ovladatelnosti ZZO a v Rumburku zkoušku Základního minima. S druhou fenou Pera Naspo zvládla zkoušku Základního minima a v Rumburku zkoušku všestranného využití.

Dalšími úspěšnými psovody jsou Helena Švorcová z Rumburku, Dana Štěrbová z Krásné Lípy, Petr Markus z Jiříkova, Jiří Hofman z Varnsdorfu, Jiří Štěrba z Krásné Lípy a Pavel Spurný z Varnsdorfu a další.

Veškerou činnost, kterou se zabýváme, najdete na www.zkonatura.cz. Do další činnosti a k získávání dalších úspěchů přejeme mnoho štěstí.

Tisk Tisk | E-mail E-mail