Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Vilémov bojuje na turnaji O pohár města Děčína

Arsenal Č. Lípa »B« – SK Stap Tratec 1:2 (1:2)

Na závěr pětidenního náročného soustředě-ní nastoupili vilémovští fotbalisté 6. února k nedělnímu zápasu s Arsenalem Č. Lípa »B«. Přestože Českolipákům chyběla posila z áčka, zápas to byl vcelku vyrovnaný. Vilémov odehrál zápas pouze s deseti hráči v poli a dvěma gólmany, z nichž ještě dva borci hráli s bolestivým zraněním (Kurel a Vichterey), protože devět zbylých hráčů bylo buď na dovolence, v práci, nebo byli natolik zraněni či nemocni, že nemohli vůbec nastoupit (Šmalcl, Dvořák, Hyka, Greňo, Vlk, Nagy M., Lehrl, Čuda, Vilám). Ti, co byli na hřišti, bojovali i přes znatelnou únavu, a nakonec si dokázali připsat další tři body do tabulky zimního turnaje O pohár města Děčína a vyhoupnout se na jeho špici.

Šancí ke vstřelení branek bylo zvláště ve druhé půli víc než dost a obě mužstva mohla určitě ještě několikrát skórovat. Hosté ale měli v brance Řezáče, který likvidoval vilémovským borcům jednu šanci za druhou. Na druhé straně se také vytáhl gólman Vaňák, který zlikvidoval sice méně tutovek hostů, ale i přesto je nutno jej pochválit, stejně jako jeho protějšek.

Sestava Vilémova: Loos (46. Vaňák) – Winzig, Svoboda, Nagy L., Kubeš, Očipka, Kopřiva, Dobeš, Buryánek, Vichterey, Kurel.

1. Vilémov 2 1 0 9:7 7 b.
2. Junior Děčín 2 0 1 10:6 6 b.
3. Telice dor. 2 0 0 7:4 6 b.
4. ŘEZUZ Děčín 0 2 0 6:6 1 b.
5. Lovosice 0 1 2 4:9 1 b.
6. Česká lípa 0 0 3 6:10 0 b.
Tisk Tisk | E-mail E-mail