Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

MC Větrník rozšiřuje své služby

Mateřské centrum Větrník přichází v dubnu s rozšířenou nabídkou služeb a programů. Již nyní se může pochlubit celotýdenním dopoledním provozem. Hravé cvičení s dětmi podle věku probíhá každý den. Pondělky, úterky a čtvrtky v centru se soustředí na výtvarnou činnost, středy se věnují hudbě. Páteční program je zaměřen na pohybové aktivity, na dopolední plavání v rumburském bazénu a na odpolední cvičení v tělocvičně ZŠ U Nemocnice.

Začátkem dubna se ve Větrníku konal maškarní rej pro děti a také oblíbená Velikonoční dílna, kde si rodiče mohli vyrobit různá velikonoční aranžmá a nasát velikonoční atmosféru.

Hlavním cílem projektu MC Větrník je rozšíření jeho aktivit a získání pozornosti rodičů na rodičovské dovolené, kteří služby centra ještě neznají, nebo nevyužívají.

„Rozhodli jsme se rozšířit naše webové stránky (www.vetrnik-rumburk.wbs.cz), kde lze nalézt podstatně více informací o naší činnosti, o našich akcích a navíc i diskusní fórum, jehož prostřednictvím bychom rádi aktivně zapojili rodiče do dění v centru, získávali zpětnou vazbu a nové podněty ke správnému vývoji a směřování Větrníku,“ vysvětlují organizátoři.

Novinkou jsou chystané Večery pro maminky. Budou probíhat každý první čtvrtek v měsíci v příjemném prostředí nad sklenkou dobrého pití. „Maminkám tak umožníme vyjít z každodenní rutiny rodičovské dovolené, pobavit se, oddechnout si, více se poznat a také nahlédnout do činnosti centra z trochu jiného úhlu pohledu. Doufáme, že naše větrníkové večery budou skvělou příležitostí a inspirací pro každého z nás,“ dodávají organizátoři.

Tisk Tisk | E-mail E-mail