Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Píšete nám

V sobotu 4. 6. se uskutečnil v areálu Domova důchodců Filipov již druhý ročník společného Dne juniorů a seniorů u příležitosti Dne dětí. Toto sluníčkové odpoledne jsme strávili společně s našimi uživateli a jejich dětmi a vnoučaty a se sponzory této akce.

K poslechu hrála naše hudební kapela Senior Band a DJ Potr. Připraveny byly různé soutěže, malířské umění si vyzkoušeli ti, kteří měli chuť pomalovat si hrneček, nebo si vyzdobit tričko. Děti, ale i dospělí, projevili veliký zájem o obrázky malované speciálními barvami na obličej a vlastně na celé tělo. Hasičské umění si mohli účastníci oslav vyzkoušet pod odborným dohledem hasičů z Dolního Podluží, kteří nás nechali nahlédnout do hasičského auta, natáhnout hadice a zapojit různé rozvaděče a trysky. Otevřené pusy jsme měli nad mrštností a rytmem tří kluků, kteří nám předvedli v rytmu breakdance a jump street své umění.

O občerstvení se staraly naše kuchařky, které připravily výborné nakládané masíčko a opékaly ho na grilech. K tomu teklo pivečko proudem a všem, troufám si tvrdit, bylo příjemně a fajn.

Děkujeme všem, kteří se na přípravě tohoto odpoledne podíleli: zaměstnancům, studentům SZŠ v Rumburku, sponzorům a účinkujícím.

K. Gajdošová

Tisk Tisk | E-mail E-mail