Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pohodový plážový volejbal na koupališti počasí nezkazilo

plazak1 Oddíl volejbalu TJ Rumburk uspořádal jako vždy poslední sobotu před prázdninami (25. 6.) tradiční turnaj v plážovém volejbalu mládeže na koupališti v Rumburku. Turnaj je pořádán pro děti Šluknovského výběžku a zvané mladé volejbalisty z blízkého okolí, tentokrát to byly dvě dvojice děvčat z Nového Boru. Celkem se zúčastnilo deset družstev hrajících ve dvou skupinách, ve skupině »A« hráli dvojice a ve skupině »B« kromě dvojic i dvě trojice.

Skupinu »A« vyhrály sestry Andrea a Markéta Hýblovy před Hanou Šinkorovou a Davidem Galbavým (všichni z Rumburka) a novoborskými Petrou Kašparovou a Aničkou Macháčkovou, čtvrté byly rumburské hráčky Jana Michalinová a Lenka Andršová před pátými Kristýnou Jeníčkovou a Dominikou Šudovou z Nového Boru.

Ve skupině »B« vybojovaly prvenství Bára Tomanová a Adéla Pischelová z Velkého Šenova před druhými Šluknováky Martinem Žďánským, Verčou Žďánskou a Dominikem Opltem a třetím týmem – Jirkou Hrbtschem, Terezou Bílou a Jirkou Barochem ze Šenova, na čtvtém místě skončili rumburští Ondřej Oberguber a Hela Malečková před pátými Pavlem Břouškem a Filipem Lukášem ze Šluknova.

Akce se vydařila co do kvality hry, rozhodování rozhodčích, nadšení hráčů i fanoušků. Ovšem až na počasí, které bylo chladnější, než je obvyklé pro pohodovou hru na písku a pro bosé nohy hráčů. Přesto všichni odcházeli spokojeni a s přáním hezkých prázdnin. Poděkování patří Městu Rumburk za podporu a zejména lidem podílejícím se na organizaci přípravy a průběhu turnaje – Martinu Hýblovi, Nikole Jindrové, Aleně Winterové, Silwii Kongkham a Aleně Jindrové.

Tisk Tisk | E-mail E-mail