Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Domeček Na Kopečku uzavřel sezónu

Při prázdninovém zvolnění čajovny a kavárny Na Kopečku stojí za to se ohlédnout za končící sezónou, která přinesla kromě dalšího kvalitního programu i některé zajímavé změny.

Teprve nedávno rozjetý cyklus diskusních večerů »Jak já to vidím« zve převážně místní osobnosti dobře se orientující v aktuálních problematikách našeho regionu. Tyto diskuse mají publiku, které se chce něco dozvědět a rozšířit si své obzory, co nabídnout.

Příručka nezvyklých koníčků, to je název dalšího nově zrozeného cyklu povídání s lidmi, kteří se ve svém volném čase věnují činnostem ne zcela obvyklým či častým.

Na Kopečku si bezpochyby najde každý to své, což potvrzují i další nově vzniklé cykly. Akademie příslibu a spolupráce s Biskupským gymnáziem ve Varnsdorfu uvedla cyklus přednášek a seminářů, a to nejen s cestovatelskou tématikou. Zelené středy se zaměřují na ekologickou problematiku. Hudebníky jistě osloví pravidelné sobotní bubnování, a nakonec Mateřídouška, která vznikla na začátku roku, láká svým programem rodiče s dětmi.

Pestrou škálu programů doplnil také ukončený cyklus seminářů o zdravějším vaření s Marií Noe, a kurz kreativity a osobního rozvoje s Anetou Pavlovou. Na jaře jsme se rozloučili s více jak ročním cestovatelským cyklem Dvouleté putování po Asii, kterým nás provázeli Bára a Rosťa Součkovi.

Kulturní středy, vedle pravidelně-nepravidelných cyklů, doplňují také koncerty, divadla, filmy, poetické večery a další multižánrové relace.

O prázdninách Domeček Na Kopečku odpočíval a své dveře otevřel na konci července. V září se opět rozjede pestrá paleta nabídek. Pro více podrobností o programu a otevírací době sledujte www.domeceknakopecku.cz.

domecek1

Jedno z mnoha představení patřilo i hudbě peruánských indiánů. Foto: bs

Tisk Tisk | E-mail E-mail