Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dopravce roku 2011 v Ústeckém kraji

Hlasujte v soutěži Dopravce roku 2011 a vyhrajte notebook

Jednou z hlavních priorit Ústeckého kraje je neustálé zlepšování regionální osobní dopravy. Cílem soutěže je zjistit vaše zkušenosti a přispět ke zvyšování kvality dopravy v našem kraji. Zvolte dopravce, s jehož službami jste nejvíce spokojeni! Hlasovat můžete třemi způsoby do 31. 10. 2011.

 

Možnosti hlasování

  • poštou – soutěžní lístek zašlete na adresu Mather PR, U Průhonu 13, 170 00 Praha 7, obálku označte heslem »Dopravce roku«
  • na webových stránkách Ústeckého kraje – www.dopravceroku.cz
  • osobně – na podatelně Krajského úřadu Ústeckého kraje, na vybraných městských úřadech (Bílina, Děčín, Chomutov, Kadaň, Litoměřice, Litvínov, Louny, Lovosice, Most, Pod-bořany, Roudnice nad Labem, Rumburk, Teplice, Ústí nad Labem, Varnsdorf a Žatec), ve vybraných stanicích Českých drah, a. s., nebo v informačních kancelářích autobusových dopravců.

Do slosování budou zařazeny pouze ty soutěžní lístky, které budou řádně vyplněny všemi předepsanými údaji. Bližší informace o anketě a úplná pravidla losování naleznete na internetových stránkách www.dopravceroku.cz nebo u organizátora ankety, společnosti Mather Public Realtions, s. r. o. se sídlem U Průhonu 13, 170 00 Praha 7.

-r-

Tisk Tisk | E-mail E-mail