Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dvouměsíční prázdninový odpočinek rumburským judistům prospěl

judisti V polovině září začaly pravidelné tréninky rumburských judistů a již po prvních dvou vyjeli malí reprezentanti na závody do Teplic na Turnaj o putovní pohár, určený mláďatům, mladším a starším žákům a žákyním.

Po dvouměsíční tréninkové pauze se nečekaly žádné překvapivé výkony, ale opak byl pravdou. Volno dětem náramně prospělo, byly odpočaté a na judo velmi natěšené. A tak sbíraly medaile i potřebné body k zisku poháru. Zlatou medaili získala jediná startující dívka za Rumburk Eliška Bradáčová, další zlato vybojovali Patrik Demeter, Martin Flégr, Lukáš Jonásek a bratři Lukáš a Patrik Šabovi. Stříbro si domů z Teplic odvezli Tomáš Dušánek, Dušan Gežo, Karel Macoun a David Mareš. Bronzovou medailí se mohou pochlubit Vítek Suchopár a Tomáš Slavík, který byl v Teplicích na svých prvních závodech, a hned se mu dařilo. Pár bodů navíc přidali do celkového hodnocení ziskem bramborové medaile Patrik a Dominik Púdelkovi a Walda Kotmel. Tobiáš Gajdoš, Jaroslav Demeter, Tomáš Kočí a Radim Cihlář skončili sice na místě pátém, ale i tak svému družstvu velmi pomohli.

Po součtu všech získaných bodů oddíl JV Judo Rumburk zvítězil a k překvapení dalších oddílů (Chomutov vyhrál předchozí tři roky za sebou) získal do ročního opatrování nádherný putovní pohár.

JV JUDO Rumburk

JV JUDO Rumburk upozorňuje všechny zájemce, že judisté trénují každé úterý od 17.00 hodin a ve čtvrtek od 17.30 hodin v tělocvičně v areálu bývalých kasáren v Rumburku. Noví členové jsou vítáni.

Tisk Tisk | E-mail E-mail