Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští plavci – potápěči vybojovali osm prvních míst

První plavecké závody po letních prázdninách (Litoměřická ploutev) se uskutečnily 15. října v Litoměřicích a zúčastnilo se jich pět oddílů z Čech, mezi nimiž nechyběli ani rumburští sportovní plavci – potápěči.

Nejvíce plavců (69) startovalo v kategoriích E a E0, včetně osmi závodníků z Rumburku. Plavali 15/10 RP, 50 PP, 100 PP a štafetu 4 x 50 m. Nejlépe dopadl Ondřej Bartoš, který si třikrát doplaval pro první místo. Dvakrát zlaté umístění vybojoval David Rozbora. Zdenička Skopalová byla třikrát druhá, Josef Bartoš získal druhé a třetí místo. Martin Bobr a Eliška Radová si zaplavali krásné osobní časy. Nejmladší závodnice celých závodů Klárka Mazalová (ročník 2005) zaplavala 100 m PP za neuvěřitelných 1:23,98 a obsadila čtvrté místo. Bylo to pro všechny velké a milé překvapení.

V kategorii C, v níž měli rumburští závodníci své důstojné zastoupení – Kristýnu Cimrtovou, se plavalo 50 RP, 100 PP a 200 PP. Kristýna doplnila sbírku celého týmu o další tři první místa a plavci – potápěči z Rumburku se tak domů vraceli s osmi krásnými prvenstvími.

-cim-

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail