Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kanonáda ve Vilémově, Motorlet si odvezl sedm branek

Jako na houpačce se musejí cítit fotbalisté, ale i fanoušci vilémovského klubu. V předminulém kole si Vilémov odvezl pětibrankovou nadílku z Vyšehradu, v posledním domácím zápase naopak nadělil sparťanské farmě Motorletu dokonce sedm branek!

Zápas se hrál za krásného, ale mrazivého počasí a zpočátku se zdálo, že domácí budou pokračovat ve slušných podzimních výkonech, kdy ale pálí jednu šanci za druhou. V prvním poločase mohli znovu vést alespoň o tři branky, nakonec byli rádi za jednu. Tu dal v devatenácté minutě Dvořák.

Druhý poločas přinesl brankovou smršť. Takže jen góly: 46’ – trestný kop Hyky přes zeď ze 30 metrů skončil v šibenici překvapeného gólmana hostů – 2:0, 59’ – centr Očipky do vápna hostů, kde nejvýše vyskočil Kopřiva a hlavou vymetl pavučinu v šibenici – 3:0, 64’ – dělovka Breiteho z 25 metrů skončila znovu v šibenici bezmocného gólmana hostů a bylo to už 4:0, 65’ – rychlý útok se valil na zdecimované hosty a Kopřiva další výstavní střelou trefil opět čistou šibenici – 5:0, 69’ – štírek Breite si pohrál s obranou hostů, dostal se až před gólmana, toho si kličkou položil a zakončil své sólo pro diváky mazácky až do prázdné branky – 6:0, hostující bek zasáhl tak nešťastně, že přehodil nečekaně svého gólmana a míč skončil posedmé v jeho síti – 7:0.

V posledním letošním kole zajíždí Vilémov na hřiště SK Litol, ať ale zápas dopadne jakkoli, budou vilémovští přezimovat na předních příčkách tabulky.

md s využitím ls

Tisk Tisk | E-mail E-mail