Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pohár severu opět zůstává doma, v Rumburku

Opět po roce se 29. října sjeli do Rumburku judisté z celého kraje bojovat o Pohár severu. Tentokrát to bylo již počtvrté. Do klání se včetně domácích borců zapsalo dvě stě judistů z 23 oddílů. Zápasy se odehrávaly na čtyřech tatami v tělocvičně na koupališti, kde byl všem závodníkům i návštěvníkům, kteří přišli podpořit mladé sportovce, poskytnut perfektní servis.

Vlastní soutěž trvala sedm hodin, přípravy však byly mnohem delší. Již měsíc před soutěží začali zástupci oddílu JV JUDO Rumburk oslovovat sponzory. Ti byli opravdu štědří, a tak si mohli všichni malí i větší startující odnést domů kromě medaile i věcnou cenu. Navíc byli ze všech účastníků vylosováni dva šťastní noví držitelé koloběžek a v každé kategorii byl vyhlášen nejtechničtější závodník, který obdržel malý pohár.

Velmi napínavou se ukázala soutěž družstev. Ještě stále mají všichni v paměti loňský úspěch rumburských judistů, kterým zůstal zlatý pohár doma. Letos však domácím do posledních zápasů chyběly dva body na první družstvo z Chomutova. K velké radosti Rumburských porazili v posledních zápasech zástupci JV Judo Rumburk své soupeře a získali pro svůj oddíl šest bodů, takže pohár nakonec zůstal doma. Na třetí příčce se umístil oddíl z Ústí nad Labem.

-r-

JV JUDO Rumburk

Turnaj o Pohár severu se opravdu vydařil. Zásluhu na tom mají zejména sponzoři, avšak i pomoc členů rumburského oddílu juda byla nepostradatelná. Všem moc děkujeme. Seznam sponzorů: VENTOS s.r.o.; DIOSNA CS s.r.o.; PLASTON CR s.r.o.; MERIMAN s.r.o.; Správa rumburských areálů sportu; Dům dětí a mládeže Rumburk; TOS a.s.; Dům kultury Střelnice Rumburk; TOPOS a.s.; HORÁK-CZ, s.r.o.; Sportlife centrum Rumburk; Ing. Miroslav Janeček – M STUDIO; JVB ENGINNERING s.r.o.; NOPROSU s.r.o.; Město Rumburk; MuDr. Vladimír Kolařík; Jana Rákosníková

Tisk Tisk | E-mail E-mail