Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Potápěčských megazávodů v německém Lipsku se zúčastnili i Rumburáci

Rumburští potápěči přijali pozvání na závody, které se konaly 21. listopadu v německém městě Leipzig. Potápěčské soutěže se konaly v padesátimetrovém bazénu s osmi drahami, v nichž poměřilo své schopnosti 32 oddílů z Německa, Polska a v neposlední řadě i Česka. Dohromady se sešlo 312 závodníků a odstartovalo se 1200 startů. V každé kategorii bylo 20 až 30, a někdy i více závodníků.

Rumburská výprava ocenila skvělé publikum v Lipsku. Foto: os. archiv

Nejlepší umístění rumburských potápěčů vybojoval Ondřej Bartoš, který si doplaval pro druhé na 100 PP, třetí na 50 PP a čtvrté místo na 50 BIFI. Zdenička Skopalová doplavala jako třetí na 100 PP a pátá na 50 PP. David Rozbora v disciplínách 100 PP, 50 PP a 50 BIFI a Kristýna Cimrtová na 100 RP a 100 PP doplavali jako čtvrtí, každý ve své kategorii. Bára Koderová zaplavala krásné páté a šesté místo. Za svou odvahu, bojovnost a vytrvalost si zaslouží pochvalu také Klárka Mazalová, Eliška Radová, Martin Bobr, Patrik Rada a Kateřina Cimrtová.

Skvělá celková organizace závodů, vysoká konkurence, napětí před každým startem a s ním spojená nervozita, tyto všechny nově nasbírané zkušenosti každý závodník zajisté zúročí při budoucích závodech.

-cim-

Tisk Tisk | E-mail E-mail