Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburská muchomůrka 2011

Úspěšná přehlídka mažoretek

Rumburk • Mládí, krása, hudba a disciplína – to vše jsou synonyma pro přehlídku mažoretkových družstev, která se konala v sobotu 19. listopadu ve škole U Nemocnice.

Nultého ročníku Rumburské muchomůrky se zúčastnilo 11 souborů ze tří měst, z Rumburku, Varnsdorfu a Hrádku nad Nisou. Celkem se v 16 soutěžních sestavách divákům předvedlo 133 děvčat ve věku od 3 do 15 let.

Malé i větší mažoretky přišlo podpořit i několik desítek diváků, kteří vytvořili krásnou atmosféru a kteří měli možnost zvolit si nejsympatičtější z nejmladších mažoretek – Miss poupě mažoretku 2011.

Na třetím místě se tak díky jejich hlasování umístila teprve tříletá Anetka Otradovská z Minimažoretek Rumburk, na druhém skončila Linda Halalová z Babybambulek Hrádek nad Nisou a vítězkou se stala Julie Švirbelová z Miniberušek Varnsdorf.

Dle ohlasu diváků i samotných účinkujících byla akce vydařená a všechna zúčastněná družstva již přislíbila svou účast na Velké přehlídce mažoretek, kterou pořadatelé připravují na konec školního roku.

Akci pořádalo SRP při DDM, DDM Rumburk a Město Rumburk.

-r-

Pořadatelé Rumburské muchomůrky 2011 děkují Městu Rumburk za finanční a věcnou pomoc, řadě sponzorů za dárečky pro všechny mažoretky a jiříkovským maminkám za napečené dobroty. Fotografie z akce a další informace naleznete na www.ddmrumburk.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail