Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Jaroslav Trégr byl zvolen do Rady města Rumburku

Rumburk • Rada města Rumburk má nového člena. Na uvolněné místo po odvolaném místostarostovi Ladislavu Pokorném usedl zastupitel Jaroslav Trégr (ČSSD), který byl zvolen zastupitelstvem při prosincovém zasedání. O křeslo v radě se utkal s druhým navrhovaným kandidátem Ladislavem Pokorným.

Při jednání o novém složení Rady města byli na uvolněné místo navrženi čtyři zastupitelé, všichni z kandidátky ČSSD, Helena Menšíková, Miloslava Drobečková, Jaroslav Trégr a bývalý radní a místostarosta Ladislav Pokorný. Obě zastupitelky se však své kandidatury vzdaly. Ladislav Pokorný kandidaturu přijal. Ve své řeči však upozornil, že pokud by byl zvolen, i když s tím nepočítá, zastával by v radě pozici »zlobivého kluka.« „Nevidím to sice jako příliš průchozí, ale pokud by se zastupitelstvo pro mě rozhodlo, tak slibuji, že nebudu při zasedáních rady vždy kývat hlavou jako plyšový pes,“ zdůraznil Pokorný a vysloužil si potlesk od některých přítomných.

Jaroslav Trégr přiznal, že o své kandidatuře přemýšlel dlouho a rozhodl se ji přijmout až po delším váhání. Na provokativní poznámku zastupitelky Bronislavy Nedvědové, že teď z něj bude »kývací pes,« zareagoval bez okolků: „Ale ne plyšový!“

Jaroslav Trégr je znám zejména mezi příznivci rumburské kopané. Podle webových stránek FK Rumburk zastává v tomto klubu pozici »šedé eminence.« Ve skutečnosti je manažerem klubu.Klubové stránky o něm dále prozrazují, že se narodil v roce 1967 v Teplicích, jeho fotbalová kariéra začala ve Hvězdě Trnovany, pokračovala přes Jiskru Košťany a zakotvila v FK Rumburk.Oblíbenými fotbalovými kluby jsou FK Teplice a Chelsea, oblíbeným fotbalistou je Drogba a Verbíř. Mezi své záliby řadí Jaroslav Trégr na první místo kolo a jako svou špatnou vlastnost považuje nový radní přehnanou zodpovědnost.

gdo

Nové složení Rady města Rumburk

  • Houdová Věra (NK)*
  • Trégr Jaroslav (ČSSD)
  • Seidl Rudolf (ČSSD)
  • Staněk Václav (KSČM)
  • Sykáček Jaroslav, starosta města (ČSSD)
  • Šváb Darek, místostarosta, člen rady města (ČSSD)
  • Winterová Alena, místostarosta,člen rady města (NK)*

*Sdružení SNK ED, NK (nezávislí kandidáti)

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail