Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Každému z nás něco chybí

V rámci podpory přátelských vazeb se uskutečnilo 15. ledna setkání dětí z Dětského domova v Krásné Lípě s uživateli Domova se zvláštním režimem, kteří trpí různými poruchami postižení.

Nevšední neděle se nesla ve znamení tance dětí z dětského domova v maskách tygříků v rytmu Shakyry, tanečního vystoupení chlapců v HIP HOP tanci a také zpěvu za doprovodu kytary.

Při společném posezení se mezi všemi rozvíjela příjemná komunikace a při prohlídce našeho dětského domova vyjádřily děti zájem o další rozvíjení spolupráce.

V dnešní hektické a materiálně založené době není dostatek času k prohlubování citových a sociálních vztahů, což se odráží v celé naší společnosti. Naším společným cílem je prohlubování citů dětí ke dříve narozeným spoluobčanům. Na straně uživatelů pak zůstat přirozenou součástí veřejného života s jejich společným nalézáním a využíváním zdrojů vlastní jistoty a vyrovnanosti směřující ke spokojenému a plnohodnotnému životu.

Úsměvy a radost dětí i uživatelů našeho domova, ke kterým nebyl osud leckdy právě nejmilosrdnější, jsou tím největším poděkováním, které se nám za tuto akci mohlo dostat.Všem, kteří toto setkání podpořili, patří náš velký dík.           

Jaroslav Andrle

Tisk Tisk | E-mail E-mail