Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburský bazén obsadili hasiči ze Šluknovského výběžku

V sobotu 21. ledna se do rumburského bazénu sjelo na 133 dobrovolných hasičů z celého Šluknovského výběžku a navíc jedno družstvo z Německa.Dobrovolní hasiči z Rumburku připravili pro okolní sbory již tradiční Novoroční vodní hrátky. Celkem bylo devět soutěžních družstev, která mezi sebou soupeřila v různých plaveckých disciplínách, například v plavecké štafetě, plavání s destičkou, převezení vedoucího na duši, chytání vodníka a pod. Po sečtení časů všechna družstva zjistila, že se umístila na prvním místě. Odměnou každému družstvu byl dort, pamětní diplom a dárková taška.

Jako obvykle se na Novoročních vodních hrátkách volí Miss vodní víla. Porota složená z vedoucích okolních sborů zvolila letos vodní vílou tříletou Nelinku Čížovou. Odměnou pro ni byl dort, šerpa, diplom a dárková taška.Touto cestou bychom chtěli poděkovat místostarostce Alence Winterové, která se aktivně zapojila do organizace zábavného dopoledne. Dále patří velké dík Správě rumburských areálů sportu, městu Rumburk, paní Kremsové, Cukrárně Venezia a všem, kteří přiložili ruku k dílu. Více informací na stránkách www.hasicirumburk.cz.

Josef Szöllösi

 Zúčastněná družstva: Království, Šluknov, Vilémov, Mikulášovice, Krásná Lípa, Rumburk, Varnsdorf, Rybniště, Seifhennersdorf

Tisk Tisk | E-mail E-mail