Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Valentýnský pivní masakru Kocoura ve Varnsdorfu

Po roce se opět koná ve varnsdorfském Pivovaru Kocour přehlídka neobvyklé kombinace silných a ještě silnějších piv, ovocných piv a propečených pečínek a jiných masných výrobků.

Blíží se totiž druhý ročník Valentýnského pivního masakru, kde Pivovar Kocour jako první u nás zkombinoval na první pohled tři protichůdné oslavy: svátek svatého Valentýna, který doprovází ovocná piva, dále oslavy zimního období a třeskutých mrazů, které se zapíjejí silnými pivy a samozřejmě Masopust, který reprezentují masa upravená na všechny možné způsoby.

Akce se koná v sobotu 18. února od 11.00 hodin v areálu Pivovaru Kocour, vstupné činí pouhých 30 Kč a těšit se můžete na spoustu dobrot.

A jak je u Kocoura zvykem, malí i velcí by se už měli připravovat na pořádnou dávku zábavy, ke které můžou přispět minimálně svojí maskou, neb se chystá dětský i dospělácký rej masek, k tomu soutěže, bohatá tombola…

Během odpoledne zahraje kapela Malvas a večerní koncert do hlubokých nočních hodin se ponese ve znamení skupiny Všecek Písek.                  

-r-

Tisk Tisk | E-mail E-mail