Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sparťanští fandové změřili síly na fotbalovém turnaji

Fandil i předseda FanClubu Sparty Jaroslav Obdržal

Sportovní hala Sportlife centra v Rumburku přivítala v sobotu 11. února sparťanské příznivce a fandy dalších klubů na Sparťanském fotbalovém turnaji severního regionu. V úvodu turnaje přítomní uctili památku právě zesnulého, teprve 33letého místopředsedy představenstva Sparty Praha Lukáše Přibyla.

Cestu na toto klání si našli fotbalisté z FCS Děčín, Varnsdorfu, Rumburku a také tým Sparta Forever Rumbursko. Pozitivní byla účast celku ze SRN z FSV Oderwitz.

Setkání sparťanů obohatilo aerobikové vystoupení SK Viktorky z Jiříkova pod vedením Katky Mrázkové. Bylo poutavé a zaujalo všechny aktivní účastníky i diváky. Přínosem byla i přítomnost předsedy FanClubu pražské Sparty Jaroslava Obdržala, který rozdával ceny v turnaji spolu s příznivkyní Sparty Simonou Hrubešovou z Rumburku.

Palmu vítězství v turnaji si odnesl domácí celek FCS Rumburk, druhé místo obsadil mladý celek Sparta Forever Rumbursko, bronzovou příčku vybojovali FSV Oderwitz, čtvrtí byli sparťané z Děčína a ceny za páté místo převzali sparťanští přívrženci z Varnsdorfu.

Vyhodnocováni byli také jednotlivci. Nejlepším střelcem byl vyhlášen Ondřej Barylla z Děčína, nejlepším hráčem turnaje se stal Vladimír Škvor z domácího celku a mezi brankáři kraloval Filip Jirsa z Varnsdorfu. Nejstarším aktivním hráčem turnaje byl Albrecht Rothman z FSV Oderwitz. Cena Fair play byla právem udělena dlouholetému aktivnímu členu FCS Jaroslavu Pytlíkovi. Turnaj se vydařil, proběhl skvěle a slib všech zúčastněných byl, že za rok se sejdeme opět.

  -fš-

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail