Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Skvělé prázdniny v družině na Tyršovce

Naše školní družina při ZŠ Tyršova nabízí dětem každý měsíc různé akce a soutěže. Snažíme se, aby byly děti spokojené a aby mohly dělat to, co je baví. To také platí o všech prázdninách, kromě letních. Naši žáci, kteří nechtějí prázdniny prolenošit, se do družiny včas přihlásí a pak se zapojí podle své volby do předem připravených nabídnutých programů. Se svými vychovatelkami navštěvují plavecký bazén, městskou knihovnu, poznávají okolní přírodní krásy a o podzimních a jarních prázdninách jezdí na výlety a navštěvují v hojném počtu různé památky nebo třeba zoologické zahrady. V letošním školním roce jsme byli na zámku ve Frýdlantu v Čechách. Za těch několik let, co s dětmi na výlety jezdíme, jsme zhlédli již značnou řádku pamětihodností a zajímavých míst. K tomu nám také pomáhají dotace od města Rumburk, díky nimž můžeme dětem na dopravu přispět. Teď na jaře připravujeme jízdu zručnosti na kole s prověřením znalostí v dopravních značkách a předpisech, exkurzi do zdravotnické školy, výlet vlakem o velikonočních prázdninách do Šluknova na výstavu o Arabele, rej čarodějnic, táborák a mnoho dalšího. A teď už se jen budeme těšit na jaro a na sluníčko, abychom mohli trávit co nejvíce času na naší školní zahradě.

 Jitka Šavrová
vedoucí vychovatelka

Tisk Tisk | E-mail E-mail