Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Malí varnsdorfští hokejisté si na domácím ledě vedli suverénně

hc-varnsdorf S letošní sezonou mohou být varnsdorfští a rumburští hokejisté 2. třídy naprosto spokojení. Z jedenácti turnajů jich vyhráli deset. Ten poslední pak na domácím ledě ve Varnsdorfu.

Lepší zakončení hokejové sezony si tak malí hokejisté a jejich trenéři snad ani nemohli přát. V posledním turnaji letošní sezony na domácím ledě si vedli zcela suverénně, když ve čtyřech zápasech neztratili ani jeden bod a navíc hráčům klubu patřila i cena za nejlepšího útočníka (Jan Vaněk) a nejlepšího hráče turnaje (Martin Veroněk).

O vítězství v turnaji 1. a 2. tříd svedli malí hokejisté strhující boj se soupeři z Černošic. Bojovalo se až do posledních minut, kdy také padly poslední dva góly. A přesto, že je vstřelil tým z Černošic, nakonec se na vítězném skóre 6:5 pro Varnsdorf už nic nezměnilo. Hokejisté Černošic tak vůbec poprvé v letošním roce právě ve Varnsdorfu zakusili, jak chutná porážka.

První místo tak nakonec vybojoval HC Varnsdorf, za který hrají i hokejisté z HC Rumburk, stříbrnou medaili si odvezli hokejisté z Černošic a bronz zásluhou A-týmu putoval do Chomutova. Turnaje se ještě zúčastnili hokejisté Roudnice nad Labem (4. místo) a tým »B« Chomutova (5. místo).

Výsledky
HC Varnsdorf – HC Chomutov »B«                17:0
HC Varnsdorf – HC Roudnice n/L  12:1
HC Varnsdorf – Chomutov »A«   10:3
HC Varnsdorf – HC Černošice   6:5
Tisk Tisk | E-mail E-mail