Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Šampiony Dece Computers futsalové ligy se stali hráči JK Trans Varnsdorf »A«

Dece Computers futsalová Extraliga Ústeckého kraje pro sezonu 2011/2012 je již minulostí. Poslední osmý dílek této mozaiky byl doplněn 3. března v Rumburku.

Největším tahákem tohoto kola byly vzájemné souboje mezi JK Trans Varnsdorf »A«, Turbem Děčín »A« a Autocentrem Jílové »A«, které měly určit extraligového šampiona. Jílové již nemělo šanci na titul, ale jak se ukázalo, stalo se pomyslným jazýčkem na vahách. Jílováci porazili Turbo, poté podlehli Varnsdorfu nejtěsnějším možným výsledkem, a tak se mohly ve Varnsdorfu chystat mistrovské oslavy.

Rumburská palubovka očividně svědčí domácí Nice Rumburk, která své dvě poslední utkání vyhrála a v průběhu sezony zde neztratila ani bod. Páté místo je pro extraligového nováčka jistě úspěchem. Dvakrát zvítězila i Louka Košťany č.o.s. a v konečné tabulce jí patří šesté místo.

Výborné výkony předvedli i hráči SC Stap Vilémov a SKP Cizina Děčín, kteří jednou vyhráli, a jejich vzájemný souboj skončil remízou. Nicméně Vilémovští se sezonou asi nebudou spokojeni, jelikož neobhájili loňské třetí místo a skončili osmí. Cizině patří, stejně jako vloni, místo deváté.

Výhru a porážku tentokrát zažili Dece Computers Děčín a Tenis Proboštov. Hráče Tenisu lze označit za největší skokany roku, jelikož v předcházející sezoně byli předposlední a v této do poslední chvíle hráli o medailové umístění. To jim nakonec uniklo jen těsně. Čtvrté místo je ale pro ně dobrým odrazovým můstkem do další práce. Computers patří sedmá příčka, což je pohoršení o jeden stupínek oproti loňské, i když letos získali více bodů.

Bez bodu tentokrát z Rumburku odjela mužstva Hezouni Děčín »A«, Bumiko Děčín a FC Arsenal Děčín. Tomu se nevydařila celá sezona a předposlední místo je velkým propadem z loňského sedmého. Poslední Hezouni a desáté Bumiko v předešlé extraligové sezoně nestartovali.

Mužem kola byl tentokrát zvolen Jakub Duben z týmu Louka Košťany č.o.s., nejlepší mušku měl šestigólový Radek Vichterey z SC Stap Vilémov.

-r-

Tisk Tisk | E-mail E-mail