Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz
| 7. 5. 2012 | Nezařazené

Přihlaste své potravinářské výrobky do III. ročníku soutěže Regionální potravina Ústeckého kraje!

Soutěž probíhá každoročně v jednotlivých krajích ČR. V Ústeckém kraji ji letos organizuje Místní akční skupina Šluknovsko ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR, Státním zemědělským intervenčním fondem a Okresní agrární komorou v Mostě.

Cílem této soutěže je podpořit malé a střední potravinářské provozy a nejlepším potravinářským výrobkům, které budou splňovat požadované parametry, udělit značku Regionální potravina Ústeckého kraje. Výrobci potravin, kteří patří do skupiny malých nebo středních podniků a jejich výrobek je zcela vyroben na území Ústeckého  kraje a je nejméně ze 70% vyroben z tuzemských surovin, mohou své výrobky přihlašovat do soutěže Regionální potravina Ústeckého kraje. Termín příjmu žádostí je do    15. června 2012.

Přihlášku do soutěže pro jednotlivé výrobky mohou výrobci potravin zasílat na adresu MAS Šluknovsko, ul. Boženy Němcové 476, 407 47 Varnsdorf v zalepené obálce s označením „Regionální potravina Ústeckého kraje“. Přihlášku je možné doručit také osobně na uvedenou adresu nebo zaslat elektronicky na massluknovsko@atlas.cz. Při všech způsobech doručení je důležité dodržet termín příjmu žádostí, tj. 15. 6. 2012.

Metodiku a přihlášku s přílohami najdete na webových stránkách www.regionalnipotravina.cz, www.mas-sluknovsko.cz a www.kisuk.cz.

Hodnotitelská komise bude zasedat dne 28. 6. 2012 na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích.

Přihlášené výrobky je nutné dodat dne 27. 6. 2012 od 9:00 do 15:00 hodin a výrobky s krátkou dobou spotřeby dne 28. 6. 2012 v době od 7:30 do 8:30 hodin na adresu: Krajská agentura pro zemědělství a venkov, Velká Krajská 44/1, 412 01 Litoměřice. Věříme, že tato soutěž podpoří zájem českých spotřebitelů o kvalitní regionální potraviny a přispěje ke zvýšení prodeje těchto potravin.

Za organizátory soutěže

Ing. Eva Hamplová, předsedkyně MAS Šluknovsko
Kateřina Kudlová, MAS Šluknovsko

 

Tisková zpráva č. 5/2012
Varnsdorf, 27. 4. 2012
MAS Šluknovsko

 

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail