Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pro zbrojní průkazy budeme muset jezdit až Děčína

Rumburk • Od konce května bude minimálně na dva měsíce uzavřena kancelář Odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál v Rumburku. Lidé ze Šluknovského výběžku si budou muset vyřizovat zbrojní pasy nebo nahlašovat nové zbraně až v Děčíně.

Důvodem tohoto opatření je plánovaná rekonstrukce pracoviště. „Se započatou rekonstrukcí budou do odvolání vyřizovány všechny pohledávky týkající se problematiky zbraní a střeliva pracovištěm v Děčíně, v budově Krajského ředitelství v Kaštanové ulici 301/2, a to v obvyklých úředních hodinách v pondělí a středu od 8.00 do 17.00 hodin,“ uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová. Dodala také, že případné dotazy lze řešit i telefonicky na číslech 974 432 300, 974 432 301, případně prostřednictvím e-mailové adresy pcrdecin@mvcr.cz.

Zda se oddělení evidující zbraně za dva měsíce opravdu otevře, není nyní jisté. Rumburská pobočka odboru služby pro zbraně a bezpečností materiál je otevřena každé poslední úterý v měsíci. Mimo provoz tak bude 29. května a 26. června.

gdo

Tisk Tisk | E-mail E-mail