Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dva roky prázdnin

Knihovna Varnsdorf / 29. 5. 2012 v 18.00 hod.

Bára a Rosťa Součkovi vás zvou na promítání fotografií a povídání z cyklu Dvouleté putování po Asii.V září 2007 se společně vydali na cestu a putování to bylo zajímavé, někdy trochu nebezpečné, ale vcelku obohacující a plodné. Byly to vlastně dva roky prázdnin, plné svobody a nezávislosti, na druhou stranu to byla také práce a nakonec i trochu rutina. Putovali jako dromedáři s baťohem na zádech, jezdili stopem i místní dopravou, chodili pěšky, zkrátka stále kupředu.

Pojďte se s námi na okamžik vypravit na okružní cestu do Asie, která bude dlouhá, zároveň trochu krátká, ale možná právě proto lákavá, abyste přišli znovu a dozvěděli se více i na dalších přednáškách, které vás zavedou do kultur jednotlivých zemí. Vypravíme se na cestu dobrodružství a nejistoty, pojedeme po zemi do Indie, přes Malajský poloostrov, Indočínu a Čínu do Mongolska a nakonec transsibiřskou magistrálou zpátky domu.

Připravujeme
Tureckem a Íránem 
19. 6. / Knihovna Varnsdorf
Turecko jako brána do Asie a společně s Íránem zemí pohostinných lidí a zajímavé kultury muslimů. Akci podporují http://www.mkvdf.cz/, www.domeceknakopecku.cz, http://sinstitut.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail