Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

8. spolková výstava na Šluknovském zámku

Město Šluknov a Spolek přátel umění v Rumburku vás zvou na 8. spolkovou výstavu. Vernisáž se bude konat ve čtvrtek 21. června 2012 v 17.00 hodin ve výstavních prostorách Šluknovského zámku.

Těšit se můžete na výtvarné práce těchto autorů: Jitka Dvorská, Hana Dvorská, Jiří Martínek, Zdeněk Šeda, Jana Drdová, Zdena Menclová, Jaroslava Křížová, Věra Laurence, Josef Slavík, Dana Nováková, Jiří Stejskal, Bára Štísová, Jolana Uhlířová, Matěj Svoboda, Anna Frydrychová, Jan Frydrych, Zdena Ondrušová.Spolek přátel umění v Rumburku je od roku 1998 oficiálně registrovaným sdružením. Jeho činnost se datuje již od roku 1986. Tehdy se několik příznivců výtvarného umění začalo scházet v místním domě kultury. Od té doby se členská základna neustále obměňuje. Spolek nemá vyhraněný tvůrčí program, je volným sdružením kumštýřů z Rumburku a okolí s mnoha různými zájmy – textilní tvorba, keramika, olejomalba a grafika, skleněná plastika, malované hedvábí, drobné dárkové předměty, šperky, podmalba na sklo, výtvarná fotografie, dřevořezba, umělecké čalounictví a další. Jedinou činností spolku jsou pravidelná měsíční setkání a příležitostně organizované společné výstavy. Díky rozmanitosti výtvarných děl si každý divák přijde na své, a tak vás srdečně zveme na naši 8. spolkovou výstavu!

Jiří Stejskal

Výstava potrvá do 2. 9. 2012 a je přístupná od pondělí do pátku od 9.00 do 11.30 a od 12.30 do 17.00hodin, v sobotu a neděli od 9.00do 12.00 a od 12.30 do 17.00 hodin. Vstupné 20 Kč.

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail