Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburský FanClub Sparty hodnotil

Koncem května se sešli na hodnotícím jednání členové rumburské pobočky FanClubu fotbalové Sparty Praha. Schůzky se zúčastnili sparťanští fanoušci z Rumburku, Varnsdorfu, Krásné Lípy a Jiříkova, aby posoudili své výjezdy na utkání klubu, například na derby Sparty se Slávií, se Slováckem či Jabloncem. Hodnotili také ligová utkání, kterých se zúčastnili, například zápas v Teplicích, Mladé Boleslavi, Jablonci a Liberci, ale také v Edenu.

Vysoce kladně zhodnotili sparťanští fanoušci vlastní akce, které v Rumburku uspořádali, ať již to byl halový turnaj FCS, nebo plesová zábava Sparťanská pumelice.

Velké zklamání přinesly sparťanským fanouškům výkony fotbalové Sparty. Na podzim vyřazení z Evropské ligy průměrnou rumunskou Vasjou, na jaře porážka v poháru od Olomouce… a navíc velké rozpaky nad ligovou účastí, kam na jaře Sparta nastoupila s šestibodovým náskokem a ke konci odcházela se čtyřbodovou ztrátou – to už je tragedie.

Toto bilancování nastínilo i záměry a cíle rumburského FanClubu pro fotbalovou sezonu 2012/2013.

„Chceme dále rozvíjet i svoji členskou základnu, a proto zveme do našich řad další příznivce a fandy Sparty. Informace poskytneme na tel. čísle 605 366 221. Přijďte do našich řad!“ zaznívá od rumburských sparťanských fanoušků.

šp

Tisk Tisk | E-mail E-mail