Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští hasiči udělali radost dětem z mateřské školy v Jindřichově

hasic_0

Mateřská škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 398 (Jindřichov) děkuje Sboru dobrovolných hasičů Rumburk, kteří dětem z naší školky připravili nevšední zážitek při oslavě Dne dětí dne 1. 6. 2012. Pánové Stanislav Číž a Josef Szöllösi přichystali dětem překvapení, přijeli hasičským vozem až k mateřské škole, poskytli jim nejen podívanou na hasičské auto, ale také jim umožnili vše si osahat, vyzkoušet si náčiní hasičů a posadit se do kabiny auta. Také jim velice ochotně odpovídali na všetečné otázky. Na závěr nám pěkně zahoukali a já myslím, že si v tento den děti odnesly hned několik hezkých zážitků, karneval, soutěže, dárečky a hasičské překvapení. A možná, že v budoucnu několik chlapců z naší školky rozšíří řady hasičů, protože byli tímto zážitkem zcela uneseni.

Hana Jaklová

Tisk Tisk | E-mail E-mail