Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Šluknovští zvou na Zámecké slavnosti

sl_slavnosti Rádi bychom Vás pozvali na Zámecké slavnosti 2012, již šesté od znovuotevření Šluknovského zámku po jeho rekonstrukci, které se budou konat ve dnech 29. a 30. června v zámeckém parku ve Šluknově.

Letošní ročník Zámeckých slavností je laděn do stylu 50. až 80. let a je se opět na co těšit. V pátek 29. června po zahájení Zámeckých slavností na náměstí Míru starostkou města Evou Džumanovou následuje průvod v kostýmech do zámeckého parku, kde zazní večerní koncert varnsdorfské kapely NJOREK a koncert rockové kapely UDG. V závěru večera se můžete pobavit na Oldies party s moderátorem Zdeňkem Lukeslem.

Sobotní dopoledne bude věnováno především dětem, pro které je připravena loutková pohádka Hloupější vyhraje  a zábavný program s Hannah Montanou Revival.

Odpoledne je určeno milovníkům dechové hudby – vystoupí kapela Žižkovanka a večer to doslova rozjede Věra Špinarová s kapelou a po ní Sagvan Tofi a jeho Děti ráje.

Po celý den je pro vás připraveno mnoho tanečních a hudebních vystoupení a také velká módní přehlídka, to vše ve stylu 50. až 80. let.

V průběhu sobotního dne Zámeckých slavností můžete také nahlédnout do prostor Šluknovského zámku, kde budou k vidění dobové místnosti s původními exponáty a další prostory se zajímavými výstavami.

V zámeckém parku se bude konat velký trh s ukázkami řemesel, dětské soutěže a atrakce a samozřejmě nebude chybět ani výborné občerstvení z toulavé krčmy a mnoho dalšího…V samotném závěru Zámeckých slavností vás zcela jistě rozpálí ohnivá a UV show se závěrečným ohňostrojem.

Tisk Tisk | E-mail E-mail