Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sportlife Cup 2012 vyhrál varnsdorfský TOS

horsky-kola

Čtyři největší a nejvýznamnější firmy ze Šluknovského výběžku mezi sebou poměřily své kvality na poli sportovním, a to při prvním ročníku Sportlife Cupu 2012 firem severu.

V rumburském Sportlife Centru se na pomyslnou startovní čáru proti sobě postavily téměř dvě stovky sportovců z firem TOS Varnsdorf, STAP, TRATEC a Benteler.

Sportovní program byl náročný, a protože se soutěžilo ve čtrnácti disciplínách, byl rozvržen do dvou dnů, během nichž soutěžící bojovali o vítězství v beach volejbalu, malé kopané, squashi, nohejbalu, petanque, na kanoích, v bowlingu, stolním tenisu, volejbalu, na horských kolech, v plážovém fotbalu, badmintonu a běžeckém crossu, ale také při pokeru.

O celkové vítězství svedly dramatický souboj firmy Benteler a TOS Varnsdorf a až do poslední disciplíny byly jejich výsledky zcela vyrovnané. Teprve běžecký cross rozhodl, kdo si odnese z prvního ročníku Sportlife Cupu palmu vítězství. Nejúspěšnějším týmem se stal TOS Varnsdorf, Benteler vybojoval stříbro, bronzovou medaili si odvezl TRATEC.                      

-g-

Tisk Tisk | E-mail E-mail