Kapela By No Means vydává další singl

Tištěné noviny 14/2012 | 14. 8. 2012 | Nezařazené

bnm

Rumburská rock-popová hudební skupina By No Means vydala v červnu nový singl s písničkami Amazing News a Voodoo Charm. Nahráli ho v únoru tohoto roku ve svém domovském studiu Fonografik u Radka Michalka, a na rozdíl od minulých nahrávek jí zvukově zpracoval a zmástroval Jiří Paška ve studiu Biotech.

„Jiří je jedna z nejosobitějších postav hudebního průmyslu a v podstatě již několik let určuje zvuk české hudební scény. V jeho studiu točí Anna K, Support Lesbiens, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Dara Rolincová, David Koller a jiní. Naše hudba ho natolik oslovila, že nám nabídnul spolupráci na připravovaném albu,“ řekl Honza Dvořák, kytarista kapely.V březnu opustil skupinu klávesák Roman Winter, a tak kapela nadále vystupuje ve čtyřech.

„Zatím hrajeme a tvoříme bez kláves, ale po prázdninách se chceme poohlédnout po novém klávesákovi. Na léto máme domluveny dva koncerty, na Houmrově triatlonu v Jiříkově a na Čtverci v Poustevně. Dále máme natočeny další dvě písničky, které bychom rádi vydali na podzim a připravujeme videoklip k Amazing News.“ Nový singl se velmi líbí a právě Amazing News má hitové ambice, slyšet jí můžete třeba v rádiích ČR Sever, Rockzone, Gama, Proglas, Soundwave.

Jirka Mariňák

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2012/08/14/kapela-by-no-means-vydava-dalsi-singl/