Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

NICA CUP vyhráli pořádající fotbalisté

Třetí ročník turnaje v malé kopané NICA CUP, který pořádal ke konci června FC NICA na městském stadionu v Rumburku, se již od počátku potýkal s komplikacemi. Nejdříve se z turnaje omluvil jeden z rozhodčích a vzápětí se organizátoři dozvěděli, že nepřijedou čtyři již přihlášené týmy. Tyto nepříjemnosti nadělaly pořadatelům spousty vrásek a vyžádaly si značné organizační úpravy. Zbylých čtrnáct týmů pak bylo rozděleno do dvou skupin, z nichž postoupily čtyři nejúspěšnější z každé, aby se pak mezi sebou utkaly ve vyřazovacím pavouku.

V boji o třetí a čtvrté místo se utkal tým z Rumburku Dušanovci s krásnolipskými Les Miserables, na penaltový rozstřel nakonec pohár za 3. místo získali Rumburáci. Ve finále se poprvé objevila pořádající FC NICA Rumburk a překvapení turnaje El Niňo, konečný výsledek 5:1 pak vyzněl ve prospěch pořádající FC NICA.

Turnaje se zúčastnil i obhájce poháru Alt Ehrenberg, tým z Německa a opět tým El Niňo složený z obyvatel Vietnamu žijících v Rumburku.

Nejlepším střelcem turnaje se šestnácti góly byl Jan Rein nejml. z El Niňo.

Nyní už se NICA Rumburk může soustředit pouze na nadcházející sezónu, ve které se chce pokusit o vítězství v Extralize ÚK a postup do baráže o celostátní ligu sálového fotbalu.

Konečné pořadí turnaje: 1. FC NICA Rumburk, 2. El Niňo, 3. Dušanovci, 4. Les Miserables, 5. Alt Ehrenberg, 6. Banana Team, 7. Fajn klub, 8. Restaurace U Hrdličků.

-r-

Poděkování všem sponzorům, organizátorům a našim příznivcům. FC NICA Rumburk.

Tisk Tisk | E-mail E-mail