Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Turnaj starých gard připomněl památku Milana Jirouta a Mirka Hubeného

fotbal_0

Fotbalový stadion v Rumburku se stal v sobotu 30. června místem fotbalového turnaje starých gard, 6. ročníku Poháru Mirka Hubeného a Milana Jirouta. Pozvání k účasti na turnaj přijaly celky FK Teplice, FK Varnsdorf a domácí FK Rumburk. Černým bodem byla neúčast mužstva FK BAUMIT Jablonec n. N., které v předvečer turnaje svoji účast odřeklo, což je dost nepochopitelný čin ve vztahu k fotbalovým rumburským »mohykánům«, ale také k organizátorům a divákům. Letošní palmu vítězství si odnesl celek FK Teplice, který ve finále porazil domácí FK Rumburk 2:0. Rumburští skončili druzí, třetí místo obsadil tým FK Varnsdorf, který ještě v odpolední části sehrál modelové utkání s výběrem Fan Sparty a Slávie a zvítězil 1:0.

Také letos byli vyhodnoceni i nejlepší jednotlivci turnaje. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Jaroslav Melichar z FK Teplice, nejlepším brankářem Ladislav Martan z pořádajícího klubu a nejúspěšnějším střelcem Luboš Relich, který hájil barvy Varnsdorfu.

Nejstarším hráčem byl Rudolf Novotný, který reprezentoval tým FK Teplice. Cena FAIR-PLAY byla udělena Petru Hubenému.Vydařilo se i vložené přátelské utkání Fanklubu Sparty s Fanklubem Slávie, které skončilo vítězstvím sparťanských dresů v poměru 4:2.

Poděkování patří všem, kteří finančně, materiálně i technicky přispěli k organizaci turnaje. Pořadatele a organizátory jen trochu mrzí, že na turnaj si nenašlo cestu více těch, kteří s Mirkem Hubeným a Milanem Jiroutem sdíleli společnou kabinu, navlékali společný dres, trénovali či vykonávali funkce.Turnaj se vydařil, počasí přálo a všichni si přislíbili účast v dalším, již 7. ročníku.

-fš-

Tisk Tisk | E-mail E-mail