Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dům dětí a mládeže Rumburk

DDM Rumburk je otevřen nejen dětem všech věkových skupin a národností, ale i dospělým, kteří projeví o činnost v DDM zájem. Nabízíme studentům a dospělákům možnost předání jejich zálib a dovedností prostřednictvím vedení zájmových kroužků. Případní zájemci, prosíme, volejte na tel. číslo 412 332 436 nebo 736 482 481 – domluvíme osobní setkání.

Martina z oddělení estetiky má připraven, kromě kroužku keramiky a čarování s tužkou, také kroužek mažoretek a břišních tanců, ale i kroužky nové, například origami – zábavné skládání z papíru, pohádkovou univerzitu – veselé hraní si s pohádkami, šikulku – holky a kluci se naučí vyrábět krásné i praktické dárky a dekorace, šperky, skleněné svícny, voňavá mýdla, svíčky, oděvní doplňky a mnohé další.

Dana z oddělení techniky má připraveny kroužky zaměřené na počítače – základy na počítači nejen pro děti, založení a práce s vlastní webovou stránkou. Poznávání přírody s kroužkem Krteček, holčičí dýchánky – současná móda, kuchtění, kosmetická abeceda, účesy, pyžamová párty…

K Markétě na oddělení tělovýchovy přijďte na kroužek juda, florbalu, plavání s ploutví, sportovní přípravku pro předškoláky atd. Nabízíme i nový kroužek Fitness se školenou trenérkou.

A Stáňa z oddělení přírodovědy vás zve do Agilky na astronomický kroužek, na rybáře, kytaru, flétnu, náramky přátelství, nově také do kroužku country pro děti, moderních deskových her a do kroužku malých stavitelů lega.

Letečtí modeláři se představují v novém, a proto zveme rodiče a děti na první schůzku tohoto kroužku v pátek 21. září od 15.00 hod. do DDM. V letošním roce na děti čeká stavění vlastních modelů letadel, výroba draků, tréninková létání, ale i účast na závodech a postupových soutěžích, a letní tábor v Rané u Loun uprostřed letiště. Další informace vám podají noví vedoucí kroužku. Přijďte na první schůzku!

Tisk Tisk | E-mail E-mail