Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Větrník v září v nové záři

Báječný celodenní výlet s Větrníkem do liberecké ZOO, který jsme si užili předposlední čtvrtek v srpnu, uzavřel prázdninové rodinné akce v mateřském centru. Ty se celkově setkaly s velikým ohlasem, ale právě výprava do Liberce sklidila úspěch největší. Přálo nám ideální počasí, cesta vlakem byla pohodlná, přitom pro děti nevšední, maminky měly prostor i samy pro sebe. Nejpoutavější ale pochopitelně byla zvířata a atrakce v ZOO.

Letní období tedy skončilo i ve Větrníku a naši uživatelé se mohou od září těšit na tradiční program. Rodičům s maličkými dětmi budeme přístupní opět každý den, a to od 8.30 do 12.00 hodin. Kromě pravidelného programu je čeká ještě příjemné překvapení. V posledním srpnovém týdnu jsme totiž upravili a podstatně vylepšili známé prostředí novým vybavením. V rámci projektu profesionalizace centra jsme zmodernizovali centrum novým nábytkem a potřebnými pomůckami. Podařilo se nám to díky dotaci z rozpočtu města Rumburk a finanční pomoci Lužické nemocnice a polikliniky, a.s., za což jim patří náš dík.Kromě nového prostředí a společných aktivit se ale naši klienti mohou těšit i na řadu dalších podzimních akcí. V polovině září se společně vydáme na Loretánské slavnosti 2012, kde se i letos představíme v jedné z výtvarných dílen a rodiče s dětmi si spolu s námi budou moci vyrobit něco pěkného na památku.

Mateřské centrum Větrník dále připravuje tradiční podzimní rodinné dílničky, oblíbenou Drakiádu, bazárek dětského oblečení a hraček nebo tajemnou Helloween párty.

Maminky a tatínkové s dětmi, přijďte mezi nás! Máte se na co těšit!

Za Váš Větrník Ivona Kubová

Tisk Tisk | E-mail E-mail