Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

15. listopad Den otevřených dveří soukromých škol

Chcete vědět, jak skutečně vypadá soukromá škola? Tak se za námi přijďte podívat! Ve čtvrtek 15. listopadu 2012 proběhne celorepublikový den otevřených dveří a své dveře veřejnosti otevře také Základní škola Pastelka, o.p.s. v Rumburku.

Budete mít jedinečnou šanci se dozvědět o všech přednostech naší školy. Ukážeme vám, jak má vypadat vztah „škola – rodina“ a „učitel – žák“. Seznámíte se s rodinným prostředím naší školy, naši učitelé a vychovatelé vám předvedou, jak probíhá práce s dětmi, dozvíte se podrobnosti o výuce německého jazyka od 1. třídy, budete moci na místě posoudit moderní vybavení školy, originální přírodní učebnu na školní zahradě…

Všichni jste srdečně zváni!

Anna Jindrová, ředitelka školy

Tisk Tisk | E-mail E-mail