Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Fotbalová akademie Šluknovského výběžku rozdrtila Litvínov

FAŠV U14 – Litvínov 5:1 (1:0)

Fotbalové mužstvo FAŠV U14 nastoupilo proti FK Litvínov s odhodláním napravit ostudný výkon v Karlových Varech. Domácí tým se do soupeře zakousl od první minuty zápasu a nedal mu ani na chvíli vydechnout. Hosté hrozili jen z ojedinělých útoků, ale obrana fotbalové akademie tentokrát zahrála bezchybně. Do útoku se tlačila hlavně dvojice Polák a Lisý, kterou ze zálohy podporoval hlavně Kramer, jemuž dobře sekundoval Stavinoha. Ve 25. minutě konečně vstřelili fotbalisté ze Šluknovska gól po přihrávce Kramera na Poláka, který otevřel skóre zápasu na 1:0. V prvním poločase sice ještě měli několik gólových příležitostí, ale skóre zápasu se již nezměnilo. Do druhé půle vystřídal Křenek Záhorského, který vnesl do hry ještě větší bojovnost a agresivitu a soupeř jen s námahou tomuto tlaku odolával. Po dalších gólech Poláka a Křenka to bylo rázem 3:0 a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Tým U14 byl po brankách nenasytný a když přidal Lisý a Kramer další dvě branky na 5:0, se soupeřem z Litvínova to nevypadalo dobře. Tomu bylo dovoleno, aby v posledních vteřinách získal alespoň čestný úspěch, a tak se konečné skóre ustálilo na 5:1.

Tentokrát je potřeba pochválit celé mužstvo za kvalitu a bojovný výkon. Obranná čtveřice ve složení Štummer, Zabilka, Touš a Tran si dobře poradila s útoky soupeře. Pochvalu si zaslouží i Holubek, který je se svou současnou formou velice důležitým článkem mezi obranou a útokem.

„Naše mužstvo má hlavně sílu v přechodu do útoku, kde je nebezpečný střelec Milda Polák, který má obrovskou podporu v záloze, navíc zápas od zápasu roste Ondra Kramer. Pochvalu zaslouží také hráči, kteří naskočili z lavičky (Štummer, Křenek a Marko)  a kteří do zápasu vnesli ještě větší sílu a kvalitní výkon. Pro naše mužstvo by měl být tento výsledek motivací v dalším tréninkovém a zápasovém úsilí. Další zápas odehrajeme tuto sobotu na hřišti Meteoru,“ pochválil své svěřence trenér Hetver.

-r-

Tisk Tisk | E-mail E-mail