Na Free Tibet vystoupí mexická skupina Los Chilakillerz

Tištěné noviny 19/2012 | 7. 11. 2012 | Nezařazené

Na kultovní, již čtrnáctý ročník hudebního festivalu Free Tibet v Mikulášovicích dorazí v sobotu 20. října celkem osm kapel včetně hostů až z exotického Mexika – kapely Los Chilakillerz, v čele s charismatickou zpěvačkou Nefftys. Posluchači, a zejména tanečníci se tak musí připravit na energicky náročný zážitek, neboť moderní latinské rytmy hip hop a reggae nenechají nikoho v klidu.

Kytarista a zpěvák Tomáš Vartecký přieze Kurtizány z 25. Avenue, což zcela jistě ocení příznivci tvrdé hudby. Naopak punkovou scénu zastoupí skupina Koblížci, a tváří hard core punku bude kapela Neutral Territory.

Ani letos nebude chybět na Šluknovsku velmi oblíbená kapela Toxic People, která se představí s novým repertoárem. Zahrají také Area Core z České Lípy a jihočeská ska kapela Bags.

„Sedm kapel zahraje sedm různých stylů, takže si na Tibetu každý najde to své. Každopádně všechny kapely jsou zárukou kvality, bude to jeden z nejlepších ročníků Free Tibet,“ tvrdí hlavní pořadatel Býdža (Petr Bydžovský).

Na festivalu nebudou chybět ani další scény, jako DJ stage, Chill out nebo Tibet info. Milovníci čajů najdou oázu klidu v čajovně z Děčína Ve Vlnách, své místo zde bude mít i sdružení M.O.S.T.Vstupné je na místě 199 Kč, v předprodeji v rumburském a varnsdorfském knihkupectví Disk za 149 korun. Více informací na www.free-tibet.cz.

zdroj: Děčínský deník

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2012/11/07/na-free-tibet-vystoupi-mexicka-skupina-los-chilakillerz/