Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz
| 7. 11. 2012 | Nezařazené

Volby do zastupitelstev krajů 2012

Přehled zisku mandátů do Zastupitelstva Ústeckého kraje po volbách v roce 2012

Kandidující strana – číslo / název Počet mandátů    v %
43    Komunistická strana Čech a Moravy 20  25,26
60    Česká strana sociálně demokratická 13  16,13
40    Severočeši.cz  9  12,02
70    Občanská demokratická strana  7   9,68
9    Hnutí PRO! kraj  6   8,15

Nové složení Zastupitelstva Ústeckého kraje po volbách v roce 2012

 

Komunistická strana Čech a Moravy  20 mandátů  
 příjmení, jméno, tituly  věk  povolání  bydliště
 1.  Bubeníček Oldřich  59 novinář  Bílina
 2.  Komínek Jaroslav  37 asistent senátora  Chomutov
 3.  Sachetová Jitka  58 zemědělská podnikatelka  Polepy
 4.  Belej Radek  37 předseda OV KSČM  Most
 5.  Brázda Petr  69 specialista KÚÚK  Ústí n. L.
 6.  Rybák Stanislav  64 předseda OV KSČM  Louny
 7.  Vomáčka Petr  65 ékárník  Dolní Poustevna
 8.  Drlý Ladislav  59 podnikatel  Chomutov
 9.  Hanousková Jitka  60 tajemnice OV KSČM  Újezdeček
 10.  Novák Jiří Ing.  66 jednatel společnosti  Most
 11.  Beneš Václav  59 starosta obce  Blatno
 12.  Vodseďálek Pavel  57 předseda OV KSČM  Ústí n. L.
 13.  Šenfeld Josef  50 poslanec Parlamentu ČR  Hoštka
 14.  Váňo Josef  60 učitel  Jílové
 15.  Homolka Václav  57 senátor Parlamentu ČR  Klášterec n. O.
 16.  Hubáčková Gabriela  37 poslankyně Parlamentu ČR  Ústí n. L.
 17.  Dubský Jaroslav  62 místostarosta města  Krupka
 18.  Dušek Zdeněk  59 učitel ZŠ  Litoměřice
 19.  Pipal Milan  63 jednatel firmy  Žatec
 20.  Hošek Martin  42 elektromechanik  Most
Česká strana sociálně demokratická 13 mandátů 
příjmení, jméno, tituly  věk povolání bydliště
1.  Vaňhová Jana  57 hejtmanka Ústeckého kraje Chomutov
 2.   Pelant František  62 primátor Děčín
 3.  Fišera Arno Mgr.  50 náměstek hejtmanky Ústí n. L.
 4.  Szántó Jan  48 místostarosta Litoměřice
 5.  Csonka Pavel  47 zastupitel Louny
 6.  Waicová Dagmar Ing.  50 zástupkyně ředitelky ZŠ Teplice
 7.  Mareš Jan  53 primátor Chomutov
 8.  Klika Martin  42 velitel městské policie Litvínov
 9.  Macík Josef  51 starosta Ústí n. L.
 10.  Strakoš Martin  43 předseda komise Most
 11.  Husák Petr  62 předseda výboru Chomutov
 12.  Jakubec Petr  55 člen Rady ÚK Varnsdorf
 13.  Kříž Tomáš  38 ředitel domova pro seniory Velké Březno
Severočeši.cz  9 mandátů
příjmení, jméno, tituly   věk povolání   bydliště
 1. Dernerová Alena  54 senátorka, lékařka Most
 2. Zelenka Jiří  56 podnikatel Most
 3. Vozka Vlastimil  58 primátor města Most
 4. Doubrava Jaroslav  64 senátor Telnice
 5. Pípal Petr  53 starosta obce Dubí
 6.  Schwarz Bronislav  46 ředitel městské policie Lom
 7. Štembera Sáša  62 lékař Skršín
 8. Seifert Josef  64 starosta obce Třebívlice
 9. Novotný Jan  33 místostarosta města Žatec
Občanská demokratická strana 7 mandátů
příjmení, jméno, tituly  věk povolání bydliště
1. Raška Vladislav  51 výkonný ředitel SESO Děčín
 2. Fiala Petr  45 ekonom Teplice
 3. Vonka Radek  40 člen Rady ÚK Ústí n. L.
 4. Řehák Jan  51 náměstek primátora Chomutov
 5. Hofmann Václav  58 divadelní manažer Most
 6. Krejza Karel  44 místostarosta Litoměřice
 7. Al-Eraidi Hilmi Mahmoud.  53 lékař Ústí n. L.
Hnutí PRO! kraj 6 mandátů      
příjmení, jméno, tituly  věk povolání bydliště
 1. Rabas Přemysl  49 poradce pro ZOO Chomutov
 2. Zoser Josef  63 starosta obce Jiřetín p. J.
 3. Buřt Vladimír  48 místostarosta obce Horní Jiřetín
 4. Řehák Jiří  44 středoškolský učitel Teplice
 5. Haidler Jaroslav  54 herec Ústí n. L.
 6. Zimová Dostálová Šárka  39 ředitelka Slunečnice o.s. Děčín
Výsledky hlasování v Ústeckém kraji – Volby 2012
Kandidující strana
název
Volby 2012
platné hlasy / v %
Volby 2008
platné hlasy / v % 
Komunistická strana Čech a Moravy 53819 / 25,26 44459 / 18,39
Česká strana sociálně demokratická 34360 / 16,13 79219 / 32,78
Severočeši.cz 25617 / 12,02 31910 / 13,20
Občanská demokratická strana 20635 / 9,68 49715 / 20,57
Hnutí PRO! kraj 17372 / 8,15 nekandidovala


Tisk Tisk | E-mail E-mail