Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Krátce

Přilákal ho notebook
Rumburk • Automobil VW Multivan, zaparkovaný v ulici Na Pěšině v Rumburku, přilákal neznámého vetřelce, který se osmělil a po násilném vniknutí do odstaveného vozu ze zadního sedadla odcizil odložený notebook. Majitel věcí stanovil předběžnou škodu na částku přesahující tři tisíce korun českých. Po pachateli i odcizeném přenosném počítači pátrají policisté místního policejního oddělení v Rumburku. Za přečin krádeže je možno uložit trest odnětí svobody v délce od šesti měsíců až do dvou let.

Přišel o traktor
Rumburk • Poslední den loňského roku přinesl majiteli modrého traktoru zn. Zetor 7211 nemilé překvapení v podobě jeho zmizení. Pracovní stroj s bílou střechou byl spatřen na volně přístupném parkovišti v Horním Jindřichově ještě šestadvacátého prosince 2012. Majitel utržil ztrátu ve výši patnácti tisíc korun českých. Po odcizeném traktoru bylo okamžitě vyhlášeno celostátní pátrání a případem možné krádeže se nyní zabývají policisté z obvodního oddělení policie v Rumburku.

Nevítaný návštěvník
Rumburk • Během prvních lednových dnů letošního roku navštívil jeden z bytů panelového domu v ulici SNP nevítaný host. Do opuštěného příbytku vstoupil násilím a po jeho odchodu se na místě činu nacházely poškozené balkónové dveře. Okradený nájemník, který přišel o část ošacení a lůžkovin, vyčíslil škodu na osm tisíc korun. Policisté z Obvodního oddělení policie v Rumburku šetří případ s podezřením na přečin krádeže a porušování domovní svobody.

Tisk Tisk | E-mail E-mail