Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Judisty neporazí ani chřipka, ani mráz

Po vánočních prázdninách začaly opět pravidelné tréninky rumburských judistů, které na konci ledna vyústily ve víkendové soustředění. To pořádá oddíl JV JUDO Rumburk již několik let vždy koncem ledna.

Na víkend obydlelo tělocvičnu pětašedesát judistů z Rumburku, Ústí nad Labem, Teplic a Mostu. Extrémní mrazy změnily již zaběhnutý harmonogram, protože neumožnily ranní rozcvičku venku (v sobotu -19° C), návštěvu plaveckého bazénu však neohrozily. Tréninky probíhaly jako vždy nejméně dvakrát denně, v sobotu odpoledne se šly děti projít na Dýmník a v neděli poměřily síly v přátelských soubojích. Nakonec všichni odjížděli domů s úsměvem.

Následující sobotu se konala Velká cena Litoměřic, turnaj mláďat. Chřipkou oslabený rumburský tým vyslal místo plánovaných dvanácti jen pět závodníků, ale i ti ukázali, že se s nimi rozhodně musí počítat. Zlatou medaili vybojovali Dušan Gežo a Tomáš Slavík, stříbrnou Lucie Sučová. Nepopulární bramborovou získal Štěpán Zajíc a jeho sestra Justýna skončila pátá.

Další závody pořádají Teplice. Zde by se měli představit kromě mláďat i žáci. Tak doufejme, že nemoci zdárně přepereme a soupeřům se postavíme.

JV JUDO Rumburk

Tisk Tisk | E-mail E-mail