Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Novoroční vodní hrátky v režii rumburských hasičů

hratky

Sedm družstev sboru dobrovolných hasičů Šluknovského výběžku a dvě družstva německých hasičů se sjela v sobotu 19. ledna do rumburského bazénu k soutěžnímu dopoledni plnému her. Tuto akci každoročně pořádají SDH Rumburk, Správa rumburských areálů sportu a město Rumburk.

Pětičlenná družstva soutěžila v několika soutěžních disciplínách, například v přeplavání bazénu libovolným způsobem, převozu člena družstva na plavecké desce a v převozu vedoucího na duši, v chytání vodníka (potápěče), překonání malého bazénu v podobě trakaře atd. Tak jako každý rok, volila se i letos miss vodní víla a tentokrát poprvé se volil i pirát missák. Miss vodní víla se stala Kateřina Hamerská z Rybniště a pirátem missákem byl zvolen Phillip Endes ze Seifhennersdorfu. I když všechna soutěžní družstva soutěžila na čas a bojovala o pozice, tak se v závěru ukázalo, že každé družstvo se umístilo na prvním místě. Odměnou jim byl pamětní list, dort a taška s cukrovinkami. Poděkování za pořádání akce patří členům SDH Rumburk, městu Rumburk, SRAS Rumburk, paní Aleně Winterové, Lindě Pazderníkové, plavecké škole Rumburk za zapůjčení plaveckých pomůcek, konkrétně Olze Koktové, a sponzorům cukrárně Venezii a květinářství paní Kremzové.

Zúčastněná družstva: Rumburk, Království u Šluknova, Krásná Lípa, Rybniště, Šluknov, Mikulášovice, Vilémov, Seif-hennersdorf, Hinterhermsdorf.

Pepa

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail